Fenerbahçe Cep Telefonu Sigortası nedir?

Fenerbahçe Cep Telefonu Sigortası, Fenerbahçe taraftarları için HDI Sigorta işbirliği ile sunulan; cep telefonlarında yaşanacak kırılma, zarar görme gibi durumlara karşı cep telefonunu güvence altına alan sigorta ürünüdür.

Fenerbahçe Cep Telefonu Sigortasına nasıl sahip olabilirim?

Fenerbahçe Cep Telefonu Sigortası’na FBSigortam.com internet sitesi üzerinden veya Fenerium mağazalarında bulunan afişlerimizdeki QR kodları cep telefonunuza okutarak, taksit imkanları seçeneklerinden de yararlanarak kolaylıkla satın alabilirsiniz.

Fenerbahçe Cep Telefonu Sigortası neleri kapsar?

Müşterilerimiz teminat süresi içerisinde toplamda 2 kez olmak üzere, aşağıdaki riskler çerçevesinde sigorta hizmeti alabilirler:

1. Kaza sonucu hasar oluşması
2. Ekran kırılması
3. Yüksek voltaj kaynaklı hasar oluşması
4. Sıvı teması sonucu hasar oluşması
5. Hatalı aksesuar kullanımı sonrası hasar oluşması

Hasar anında Fenerbahçe Cep Telefonu Sigortasından nasıl faydalanabilirim?

Cep telefonunuzun hasarlanması durumunda 0850 434 1907 numaralı FBSigortam Müşteri Destek Hattını arayarak hasar kaydı açtırmanız yeterli olacaktır.

Müşteri destek uzmanlarımızın oluşturacağı hasar dosya numarası ve size iletilecek olan Kargo Onay Kodu ile beraber cihazınızı, onarılmak üzere MNG Kargo aracılığı ile Hizmet Merkezine gönderebilirsiniz.

Fenerbahçe Cep Telefonu Sigortasının hasar süreçleri nasıl ilerleyecek?

Cep telefonunuz Hizmet Merkezine ulaştıktan sonra hasar veya arıza tespiti uzman teknik ekip tarafından yapılarak ilgili Yetkili Servise yönlendirilecektir.

Yetkili servislerde orijinal parçalar kullanılarak yapılan onarımlar sonrası cihazınız tekrar Hizmet Merkezimize ulaşacak ve son kontrolleri yapıldıktan sonra size ulaştırılmak üzere kargoya verilecektir.

Cihazın onarımı mümkün değilse ne olacak?

Cep telefonunuzun yetkili servis tarafından onarımı mümkün olmadığında, yani cihaz için tam hasar raporu verilmiş ise poliçe üzerindeki teminat bedelinin %30 oranındaki muafiyet bedelinin tahsil edilmesi sonrası aynı marka ve model muadil cihaz tarafınıza gönderilecektir

Cihazım çalınırsa ne olur?

Cep telefonunuz kapalı bir ortamdan (güvenlik önlemleri alınmış ev-konut veya camları tamamiyle kapatılmış, kapıları kilitlenmiş aracınızdan) çalınırsa Polis Olay Yeri Tespit Tutanağı ile başvurmanız gerekmektedir. Yapılan hırsızlık başvuruları Hukuk departmanımız tarafından detaylı olarak incelenerek teminat kapsamında değerlendirilecektir. Değerlendirme sonucu onaylanan başvurular için poliçe üzerindeki teminat bedelinin %30 oranındaki muafiyet bedelinin tahsil edilmesi sonrası aynı marka ve model muadil cihaz tarafınıza gönderilecektir.

Not: Yukarıda belirtilen konut ve araç içi hırsızlık durumlarının dışında kalan tüm haller (umuma açık alanlarda oluşabilecek gasp, kapkaç, yan kesicilik, aşırma, unutulma, düşürme ve tüm kayıp edilme durumları) teminat kapsamı dışı olarak değerlendirilecektir.

Bir sorum var, size nasıl ulaşabilirim?

Hafta içi 09:00 - 17:00 saatleri arasında, 0850 434 1907 nolu FBSigortam Müşteri Destek Hattımızı arayarak veya info@fbsigortam.com e-mail adresimize e-mail atarak bize ulaşabilirsiniz.