EMEKLİER, HDI VE TECHPO İŞBİRLİĞİ

FBSigortam.com, Fenerbahçelilere özel olarak sunulan aracı sigortacılık hizmeti sitesidir. Şu an Cep Telefonu Sigortası ile faaliyete başlayan FBSigortam.com, çok yakında yeni sigortacılık hizmetlerini de web sitesi üzerinden sunacaktır.

FBSigortam, Emeklier Sigorta ve HDI Sigorta işbirliği ile poliçeleştirme, Techpoint işbirliği ile servis ve destek hizmetleri vermektedir. İşbirliği paydaşlarını teker teker tanıyacak olursak;

EMEKLİER SİGORTA ARACILIK HİZMETLERİ A.Ş.

Kuruluşundan itibaren müşteri odaklı hizmet anlayışının temellerini atan Emeklier Sigorta Acenteliği, her geçen yıl daha da güçlenerek 28 yıldır başarılı çalışmalarına devam etmektedir.

GÖLCÜK/KOCAELİ merkez olmak üzere 8 şubesi ile kurumsal şirket yapısı içinde müşteri odaklı profesyonel sigortacılık anlayışı ile çalışan Emeklier Sigorta hizmet verdiği müşteri grubu içinde sigorta sektöründe bir marka olarak kabul edilmektedir.

Geçen 28 yıl içerisinde Emeklier Sigorta, sektöründe hizmet ve kalitenin buluştuğu nokta olmuştur. “KALİTE POLİTİKAMIZDIR” ilkesini benimseyen Emeklier, vermiş olduğu hizmetleri ile sigorta sektöründe ayrıcalıklı bir yer edinmiştir.

HDI SİGORTA A.Ş.

Alman sigorta devi Talanx Group ailesine dahil olan HDI Sigorta AŞ, yüzlerce acentesiyle Türkiye’nin her noktasında hizmet sunan Türkiye’nin en büyük sigorta şirketlerindendir.

HDI Sigorta, İç Anadolu, Marmara, Ege, Güney Anadolu, Karadeniz, Akdeniz, Orta Anadolu Bölge, İstanbul Bölge, Samsun Bölge Müdürlükleri ve uzman acenteleriyle birlikte, üstün hizmet ve yeni ürünlerini sigortalılarına sunar.

HDI International AG, Almanya’nın 3. büyük sigorta grubu olan ve dünyanın 150 ülkesinde hizmet veren Talanx AG bünyesinde yer almaktadır.

TECHPOINT SERVİS VE DESTEK HİZMETLERİ A.Ş.

Tüketicilerin yüksek maliyetlere katlanarak edindikleri ve hayatın ayrılmaz bir parçası olan elektronik akıllı cihazların garanti dışı oluşabilecek çalınma, kırılma vb. olaylara karşı garanti hizmeti verme fikri ve uzun sigortacılık geçmişlerinin yarattığı birikim çerçevesinde kurulan TECHPO, Taşınabilir Elektronik Cihaz Poliçesi adı altında ortaya atılmış ve 2004 yılında EMEKLİER GRUP bünyesinde kurulmuştur.

A.Emrah SİVRİOĞLU tarafından 2010 yılında kurulan TECHPOİNT, uzman kadrosuyla beraber sürekli gelişmekte ve müşteri memnuniyeti odaklı olarak, kalite standartlarına uygun hizmet vermeye devam etmektedir.